Mød tandbuddene

Vi er et hold af blandede talenter, som arbejder hårdt for at give vores brugere den bedste tænkelige service.


Holdet bag

Milo Rajovic

Markedsførings ansvarlig

E: milo@tandbud.dk

Neno Rajovic

Brand- og designansvarlig

E: neno@tandbud.dk

Kami Ryan

Salgsansvarlig

E: kami@tandbud.dk

Farooq Iqbal

Administrationsleder

E: farooq@tandbud.dk

Vuk Rajovic

Udvikler

E: vuk@tandbud.dk

Maria Cecilie Rødtjer

Teamleder Tandsupport

E: maria@tandbud.dk

Hatice Arzu Golcuk

Tandsupport

E: hatice@tandbud.dk

Milana Mila Arsovic

Tandsupport

E: milana@tandbud.dk

Benjamin Altin

Tandsupport

Nadia Abraham

Tandsupport

Esra Otunc

Tandsupport


Advisory board

Kim Koldtoft

CTO Goodwings A/S

Pernille Ørskov

Ejer CapLibra - Advokat

Kaspar Ganar

Senior konsulent ved Væksthus Hovedstadsregionen

Esben Toftdahl Nielsen

Experienced leader who drives innovation in healthcare

Dental House

Hos dentalhouse.dk kan du finde en række af landets bedste tandlæger. Pris og kvalitet på tandlægeydelser kan variere meget fra klinik til klinik. Vi hjælper med at finde tandlæger, der passer til lige netop din behandling – gratis og uforpligtende.


CO2 neutralt website Zeptor

Healthscore InnovationsFonden

Vi arbejder sammen med kompetente, innovative og serviceorienterede partnere for at levere den bedste løsning.



70 60 50 45


info@tandbud.dk

Skriv til os døgnet rundt.


Er du tandlæge?

Få nye, faste patienter i dit nærområde.


Tilmeld din klinik